Pirkuma grozam nav pievienota neviena prece!

Par mums

HWR-CHEMIE Baltija pārstāv vācu ražotāju HWR-CHEMIE GmbH  Baltijas valstīs. Mēs piedāvājam industriālos un sadzīves tīrīšanas līdzekļus. Mūsu produkcijas klāsts ir ļoti plašs un  pilnībā apmierina jebkuras klientu vajadzības – sākot no industriālās tīrīšanas rūpniecības un komercuzņēmumos, beidzot ar mājsaimniecībām.

Mūsu darbības pamatprincips ir – efektivitāte, ekonomija, ekoloģija.

HWR-CHEMIE Baltija Serviss

Piedāvājam visa veida tīrīšanas pakalpojumus un pļaušanas darbus

YouTube kanāls:
https://www.youtube.com/channel/UCpfb3nIjQi0-6sAcdypWvtA/videos?view_as=subscriber

Mūs var atrast arī šeit:

Latvija:
www.220.lv
https://220.lv/lv/veikals/hwr-chemie-baltija

Lietuva:
www.pigu.lt
https://pigu.lt/lt/parduotuve/hwr-chemie-baltija

Igaunija:
www.kaup24.ee
https://kaup24.ee/et/pood/hwr-chemie-baltija

Efektivitāte – tīrīšanas līdzekļu koncentrāti izstrādāti, balstoties uz visjaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem, izmantojot pārsvarā dabīgas un patiešām efektīvas izejvielas. Tīra  efektīvi, spēcīgi un neticami ātri. Tīrīšanas kvalitāte atbilst visprasīgākā  klienta vēlmēm.

Ekonomija – mēs piedāvājam augstas koncentrācijas  tīrīšanas līdzekļus, kas jāatšķaida norādītajās attiecībās. Iegādājoties vienu iepakojumu, klients iegūst daudz lielāku tilpumu darba šķidruma. Rezultātā tiek ietaupīta līdzekļu iegādei paredzētā nauda.  Koncentrātu efektivitāte ekonomē arī tīrīšanai paredzēto laiku un ieguldītā darba spēku un apjomu. Un globāli tiek ekonomēti arī dabas resursi, kurus izmanto koncentrātu ražošanā.

Ekoloģija – ražotāja pamatprincips ir rūpes par vidi. Visi koncentrāti ražoti no izejvielām, kas dabā sadalās, nekaitē attīrīšanas iekārtu mikroorganismiem,  cilvēkiem, dzīvniekiem un augiem. Izmantojot zinātnes sasniegumus, tiek rasts risinājums, lai produkti būtu maksimāli efektīvi, ar iespējami minimālu kaitīgu ietekmi cilvēkam un dabai. Ļoti daudzi produkti ražoti no atjaunojamām, dabīgām izejvielām. Produkcija ieguvusi vairākus EK apstiprinātus sertifikātus.

Mūsu darbības galvenais mērķis ir apmierināts klients. Mēs esam ne tikai produkcijas piegādātāji, bet arī sniedzam konsultācijas par piemērotāko produktu izvēli un lietošanu, par labākajiem risinājumiem. Esam gatavi uzklausīt klientu vēlmes, jautājumus un ierosinājumus, vienmēr atvērti sadarbībai.

Par ražotāju

Kāpēc uzticēties HWR-CHEMIE produkcijai?

Kopš 1988. gada ražotāja mērķis ir izgatavot un tirgot ļoti efektīvus tīrīšanas koncentrātus. HWR-CHEMIE palikuši uzticīgi izvēlētajai  stratēģijai līdz šim brīdim. HWR-CHEMIE produkcija sniedz klientiem bezkompromisa kvalitāti un daudzas citas priekšrocības.

HWR-CHEMIE nodrošina  produktu atbilstību visaugstākajām kvalitātes prasībām. Ja tiek ievērotas instrukcijas, gala rezultāts ir nevainojams.

HWR-CHEMIE ražo tīrīšanas koncentrātus, kas atbilst visaugstākajām standarta prasībām iedarbībai uz vidi, materiāliem un ādu. Produkti tiek ražoti no augstas kvalitātes dabīgajām izejvielām, ietaupot resursus un ir ļoti ekonomiski.

HWR-CHEMIE ir ne tikai uzticami kvalitatīvas produkcijas piegādātāji, bet arī konsultē klientus par produktu lietošanu.  Uzklausa klientu vajadzības, problēmas un piedāvā labāko risinājumu.

Vēsture:

Kompānija dibināta 1988 gada janvārī Minhenē, lai izstrādātu un ražotu videi un cilvēkiem draudzīgus augstas kvalitātes tīrīšanas un dezinfekcijas koncentrātus.

Uzņēmuma mērķis ir izstrādāt produkciju, kura ir efektīva un tajā pašā laikā nenodara bojājumus tīrāmai virsmai.

Paaugstinoties pieprasījumam, 1994. gadā uzņēmums pārceļas uz jaunām, plašākām telpām Minhenes apkārtnē. Uzņēmumā ir mūsdienīgs birojs, produktu izstrādes un testēšanas laboratorijas, ražošanas un noliktavu telpas. Kompānijas darbinieku kodolu veido augsti kvalificēti speciālisti.

Pieaugot produktu popularitātei,  HWR-CHEMIE pārstāvniecības ir jau vairākās Eiropas valstīs

Vide un kvalitāte:

Vides aizsardzības un kvalitātes nodrošināšana ir galvenie HWR-CHEMIE politikas principi. Tādēļ HWR-CHEMIE ir izveidota kvalitātes un vides aizsardzības sistēma, atbilstoša starptautiskajiem standartiem DIN EN ISO 9001 un DIN EN ISO 14001. Īpaša uzmanība tiek pievērsta  videi draudzīgu produktu izstrādāšanai, izvairoties no vielām, kas piesārņo vidi. Nepārtraukti tiek kontrolēta  produktu ražošanas, notekūdeņu apsaimniekošanas, iepakošanas, uzglabāšanas un piegādes nosacījumu izpilde. Izejvielas, ko izmanto produktu ražošanai, ir ļoti efektīvas un bioloģiski sadalās dabā, nekaitējot attīrīšanas iekārtām, cilvēkiem, dzīvniekiem un augiem.

DIN EN ISO 9001 un DIN EN ISO 14001 sertifikāti ir garantija vides aizsardzībai.

Pētniecība un attīstība:

Lieli līdzekļi tiek ieguldīti pētniecībā, lai nodrošinātu kvalitatīvu produkciju un tīru vidi. Produkti tiek pastāvīgi pilnveidoti, lai apmierinātu klienta vēlmes un vajadzības. Pētījumos tiek atrastas izejvielas, kas nodrošina produkta efektivitāti un ir mazāk bīstamas videi un dzīvajām būtnēm.  Produkti reģistrēti atbilstošajās iestādēs un ir izveidotas produktu EK datu lapas.

Produkcija un tās ražošana:

Ražošanas procesā tiek garantēta rūpnieciskās ražošanas kvalitātes un drošības noteikumu izpilde. Katram produktam ir noteikti stingri kvalitātes kritēriji, kurus kontrolē testēšanas laboratorija. Pirms fasēšanas tiek testēta katra produkcijas partija. Informācija par katras partijas ražošanā izmantotajām izejvielām, ražošanas nosacījumiem un analīzes datiem ir apkopota protokolā, paraugi tiek uzglabāti 2 gadus. Liela vērība tiek pievērsta ražošanas personāla kvalifikācijas paaugstināšanai.

Preču piegāde

Pakomāts (Venipak) - 3.00 EUR + PVN (3.63 EUR ar PVN)

Latvijas lielākās pilsētas – 10.00 EUR bez PVN (12.10 EUR ar PVN)

Pārējā teritorijā – 12.00 EUR bez PVN (14.52 EUR ar PVN)

Lietuva – 15.00 EUR

Igaunija – 18.00 EUR

 

Kontakti

+371 29778285    info@hwr-chemie.lv

Pakalpojumus sniedzam visā Baltijā

Rekvizīti

SIA „HWR-CHEMIE Baltija”
Reģ. Nr. 58503023251
Kārļa 6, Sesile, Novadnieku pag., Saldus nov., LV-3880
Banka: AS SEB Banka
Kods: UNLALV2X
Konts: LV80UNLA0050021988729

Draugiem
© Copyright 2014 HWR Chemie Baltija. Visas tiesības aizsargātas.